Vysoký štandard

Nový príbeh vášho bývania doplnia dokonalé „kulisy“ v podobe vysokého
štandardu bytového interiéru.

Parkety značky Kaindl so štýlovým dreveným dekorom

Rakúska spoločnosť Kaindl bola založená už v roku 1897 v Salzburgu a má takmer 130 rokov skúseností s výrobou vysokokvalitných podláh a interiérových produktov. Vďaka vášni pre drevo a prírodné materiály sa vypracovala na jednu z popredných svetových firiem v tomto segmente. Presvedčiť sa o tom môžete i vy, keď vykročíte bosou nohou po parketách so štýlovým dubovým, bukovým alebo orechovým dekorom.

Prémiová sanita značky VILLEROY & BOCH

Svetoznáma značka Villeroy & Boch bola založená v roku 1748 a od svojho vzniku začala pôsobiť vo Francúzsku, Luxembursku a Nemecku. Už takmer tri storočia je verná svojim koreňom, ktoré čerpajú z francúzskeho zmyslu pre pôvab a eleganciu a nemeckého dôrazu na kvalitu. Produkty tejto značky vynikajú nevšedným dizajnom, ktorý dokonale umocňuje ich funkčnosť a praktické využitie. Sanita VILLEROY & BOCH bude pýchou vašej kúpeľne.

Batérie, vane a obklady od popredných európskych výrobcov

Vo vašom novom byte oceníte vysokokvalitné batérie nemeckej značky Hansa, ktorá sa pýši viac než 100-ročnou tradíciou. Ďalší renomovaný nemecký výrobca Kaldewei dodá pohodlné vane Saniform. Atraktívnou súčasťou vášho bývania v Kubániho dvoroch budú aj obkladačky značky Cerrad, ktoré vynikajú nadčasovým dizajnom, dokonalou funkčnosťou a vysokou odolnosťou.

Rekuperácia vzduchu pre čerstvý vzduch

Kubániho dvory budú vybavené rekuperačnou jednotkou, ktorá vám zabezpečí pravidelný prísun čerstvého vzduchu zbaveného prachu, alergénov, plesní a baktérií.